Категорії
_____

14 лютого – день Закоханих

👩‍❤️‍👨14 лютого — Всесвітній день закоханих. У цей день прийнято дарувати тим, кого любиш, невеличкі подаруночки у вигляді «листівок-валентинок» та цукерочок. Студентська рада Медичного факультету №1 також вирішила «не відставати» і послідувати цій традиції. Саме тому, вже зранку 14.02, на першому поверсі морфологічного корпусу, було розміщено «Стіл Купідона», де студенти мали змогу взяти валентинку для своєї другої половинки. Також була представлена можливість відправити листівку анонімно, задля цього потрібно було залишити номер отримувача і побажання на паперовому сердечку, а наш Купідончик наступного дня розсилав ці поздоровлення. 👼🏻
♥️ Увечері ж, закохані могли відвідати показ романтично- драматичного фільму «Винні зірки», в основі сюжету якого лежать взаємовідносини Хейзел і Огастуса, людей з серйозними захворюваннями, яких звела сама доля.
🧑🏽‍⚕️Не забуваючи про любов до навчання та медицини, цього ж дня, студент 5-го курсу Медичного факультету №1, Марко Козик прочитав лекцію на тему: «Як правильно підготуватися до іспитів USMLE (IFOM, STEP)?». У своїй лекції Марко розповів про особливості здобуття медичної освіти у США та про особливості самого іспиту; роз‘яснив, на що необхідно звертати особливу увагу та показав якими матеріалами він користувався при підготовці.
🥰 Сподіваємося, що у Вас залишилися лише позитивні спогади про цей день.