Категорії
_____

ОСКІ-тренінг «Антропометрія дитини»

25 березня Студентська рада Медичного факультету №1 влаштувала тренінг «Антропометрія дитини» задля кращої підготовки студентів 3 курсу до об‘єктизованого структурованого клінічного іспиту (ОСКІ-1). На ньому були присутні близько 120 студентів з різних факультетів.
Для більшої зручності і кращої концентрації уваги кількість місць була обмежена, а сам тренінг пройшов у дві зміни — о 16:00 та о 17:30.

За проведення цієї події ми завдячуємо кафедрі Педіатрії №1, а саме асистенту кафедри Резнікову Юрію Петровичу, який з радістю погодився допомогти і прочитати лекцію, після якої була проведена демонстрація практичних навичок на спеціальному манекені, який також надала кафедра Педіатрії №1.

Студенти освоїли основні навички станції, а саме: вимірювання окружності голови дитини, зважування дитини, визначення довжини тіла дитини та оцінювання антропометричних показників методом центильних стандартів.

Сподіваємося, що кожен відкрив щось нове для себе, покращив свої знання з педіатрії, що надалі знадобляться у складанні іспитів та в лікарській практиці.

Фото: https://drive.google.com/open?id=16HB7ndVYaYmU83rn0its5fYeY-WqeYsU

До нових зустрічей!